captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: apie maistą ir save

Fotografijų parodos „Mes.Moterys“ autorių mintys, kaip ieškoti taikos su savo kūnu. Ekonomistės dr. Guodos Azguridienės požiūris į maistą ir pasaulį.
Paroda „Mes.Moterys“ eksponuojama kino teatre „Pasaka“.
Paroda „Mes.Moterys“ eksponuojama kino teatre „Pasaka“.

„Mes.moterys“. Skamba beveik kaip mūsų laida, bet iš tiesų taip pavadinta nauja fotografijų paroda, kurios tikslas – padėti moterims su savo kūnu gyventi taikiai. Nuotraukas iki gruodžio 10 d. galima pamatyti Vilniuje, kino teatre „Pasaka“, o parodos autorės – laidų vedėja, aktorė Beata Tiškevič-Hasanova ir fotografė Neringa Rekašiūtė – laidoje  kalbės, kodėl reikia tokio projekto ir kas joms pačioms padėjo save vertinti pozityviau.

Ekonomistė dr. Guoda Azguridienė neseniai parašė knygą „Maistas: ką mes darome su juo, o jis su mumis“. Taip pat ji yra viena iš ekologiškų ir natūralių produktų parduotuvių tinklo „Livinn“ vadovių, socialinės politikos dėstytoja Vilniaus universitete, visuomenės gyvenimo apžvalgininkė, kurios tekstai dažniausiai publikuojami žurnale „Naujasis Židinys-Aidai“. Kaip sekasi derinti įvairias sritis laikais, kai ypač vertinami geri siaurų sričių specialistai?

Laida „Mes, moterys“ – lapkričio 14 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...