captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: „Pokrovskije kolokola 2014“

Jau de­vin­tą kar­tą Vil­niaus gy­ven­to­jus ir sve­čius džiu­gins mar­gas­pal­vė folk­lo­ro šven­tė. Lapkričio 12 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje prasidės tarp­tau­ti­nis folk­lo­ro fes­ti­va­lis „Po­krovs­ki­je ko­lo­ko­la“.
Festivalio „Po­krovs­ki­je ko­lo­ko­la“ organizatorė Irena Zacharova.
Festivalio „Po­krovs­ki­je ko­lo­ko­la“ organizatorė Irena Zacharova.

Jau de­vin­tą kar­tą Vil­niaus gy­ven­to­jus ir sve­čius džiu­gins mar­gas­pal­vė folk­lo­ro šven­tė. Lapkričio 12 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje prasidės tarp­tau­ti­nis folk­lo­ro fes­ti­va­lis „Po­krovs­ki­je ko­lo­ko­la“. Čia įvyks net du koncertai – 18 val. pa­si­ro­dys eg­zo­tiš­kas Ru­si­jos ra­gi­nių ins­tru­men­tų an­samb­lis. Jį Sankt Pe­ter­bur­ge su­bū­rė da­bar­ti­nis or­kes­tro me­no va­do­vas ir di­ri­gen­tas Ser­ge­jus Po­lia­nič­ko. Šian­dien or­kes­tras tu­ri sep­ty­nias­de­šimt ke­tu­ris pu­čia­muo­sius ins­tru­men­tus, ku­rie uni­ka­lūs sa­vo for­ma ir gar­su, o re­per­tua­ras įvai­rus ir nuolat plečiasi. 20 val. kon­cer­te „Iš se­no­vės pa­li­ki­mo“ pa­si­ro­dys Lie­tu­vos ir už­sie­nio ša­lių folk­lo­ro ko­lek­ty­vai. Laidos viešnia – festivalio organizatorė Irena Zacharova.

Kiek Lietuvoje veikia interneto svetainių lenkų kalba? Apie ką jos rašo ir kas jų lankytojai? Viską apie lenkų portalus papasakos LT.24 internetinės svetainės direktorius Viktoras Juselis.

„Santara“ –  lapkričio 12 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close