captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis vidudienis“ apie festivalį „Vilnius Mama Jazz“

Lapkričio 13 dieną Rusų dramos teatre prasideda festivalis „Vilnius Mama Jazz“. Jau tryliktą sykį vykstantis festivalis per keturias savaitgalio dienas džiazo aistruoliams pristatys septyniolika kolektyvų, kurių nariai atstovauja dešimčiai šalių.
Festivalio „Vilnius Mama Jazz“ rengėja Judita Bartoševičienė.
Festivalio „Vilnius Mama Jazz“ rengėja Judita Bartoševičienė.

Lapkričio 13 dieną Rusų dramos teatre prasideda festivalis „Vilnius Mama Jazz“. Jau tryliktą sykį vykstantis festivalis per keturias savaitgalio dienas džiazo aistruoliams pristatys septyniolika kolektyvų, kurių nariai atstovauja dešimčiai šalių. Jo koncertai skambės jau įprastoje Rusų dramos teatro salėje ir naujoje erdvėje – Nacionaliniame dramos teatre. Čia bus dvi scenos – ne tik salėje, bet ir teatro fojė, kurioje rengėjai žada tikrą festivalinį šurmulį. Tradicinė naktinių džemų vieta – gyvos muzikos klubas „Tamsta“.

Apie artėjantį festivalį, jo naujoves ir programą kalbėsimės su festivalio rengėja Judita Bartoševičiene, džiazo bendruomenėje nuo seno vadinama „Mama Jazz“ vardu. Laidoje skambės šio festivalio atlikėjų įrašai, o klausytojai turės galimybę laimėti kvietimą į vieną iš festivalio koncertų.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ lapkričio 12 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...