captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: LABAITEATRAS

„Aišku, realybė tokia, kad Lietuvoje tikrai yra daug teatrų, ir būtų kvaila negalvoti apie tai, kaip mes tame kontekste „įsipaišysime“, ar mums reikia to, ar nereikia. Bet kita vertus – na ir kas? Juk profesijos nesinori keisti, o kurti norisi, ir kurti niekas neuždraus.“
Viena LABAITEATRO įkūrėjų aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė.
Viena LABAITEATRO įkūrėjų aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė.

„Aišku, realybė tokia, kad Lietuvoje tikrai yra daug teatrų, ir būtų kvaila negalvoti apie tai, kaip mes tame kontekste „įsipaišysime“, ar mums reikia to, ar nereikia. Bet kita vertus – na ir kas? Juk profesijos nesinori keisti, o kurti norisi, ir kurti niekas neuždraus. Tai kodėl gi neįkurti teatro ir neprisiimti tos atsakomybės?“ – sako viena LABAITEATRO įkūrėjų aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė.

„Krikšto sakramento gelmė yra neišmatuojama, todėl visko aprėpti neįmanoma. Tai tik kino švelnus prisilietimas prie seniausio, paslaptingiausio krikščionybės sakramento“, – sako režisierius Audrius Stonys, kurio naujausias dokumentinis filmas  „Avinėlio vartai“ rodomas „Scanoramoje“. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kasdienybė – vienoda kaip šaligatvio plytelės. Atsikeli ryte ir jau žinai, kas bus. Nebus nieko netikėto. Tuomet gali pagelbėti kokia nors mažytė katastrofa. Geriau – kinematografinė“, – savo komentare „Apokalipsė“ sako menotyrininkė Agnė Narušytė.

„Aišku, realybė tokia, kad Lietuvoje tikrai yra daug teatrų, ir būtų kvaila negalvoti apie tai, kaip mes tame kontekste „įsipaišysime“, ar mums reikia to, ar nereikia. Bet kita vertus – na ir kas? Juk profesijos nesinori keisti, o kurti norisi, ir kurti niekas neuždraus. Tai kodėl gi neįkurti teatro ir neprisiimti tos atsakomybės? Nes juk dėl savęs ir savo idėjų visa tai darome...“ – apie LABAITEATRO įkūrimą pasakoja viena teatro įkūrėjų aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė. Kas yra LABAITEATRAS ir kuo jis išskirtinis? Ar lengvas naujo teatro įkūrimo kelias? Apie tai – pokalbis su teatro įkūrėjais A. Sunklodaite ir kompozitoriumi Deividu Gnedinu.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ lapkričio 11 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...