captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Obeliai pagerbs sukilėlius ir sovietines aukas

Obeliuose tęsiasi miesto šventė „Obelinė“, kurios pagrindinis akcentas – šeštadienį vyksianti istorinė konferencija ir koncertas 1941 m. birželio sukilėliams ir sovietinėms aukoms atminti.
Laidos vedėja Gabija Narušytė.
Laidos vedėja Gabija Narušytė.

Obeliuose tęsiasi miesto šventė „Obelinė“, kurios pagrindinis akcentas – šeštadienį vyksianti istorinė konferencija ir koncertas 1941 m. birželio sukilėliams ir sovietinėms aukoms atminti. Obelių istoriją laidoje prisiminsime ir apie šį kraštą švenčiant „Obelinę“ kalbėsimės su konferencijos sumanytoju, obeliečiu, dabar vilniečiu, Valstybinės kalbos inspekcijos viršininku Donatu Smalinsku.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Apie alkoholio poveikį būsimam kūdikiui, žalą vaisiui nėštumo metu, regis, žinome kiekvienas, tačiau medikai sako, kad apie tai visuomenei reikia priminti nuolat. Jei anksčiau alkoholio vartojimas buvo siejamas su tam tikromis šventėmis, tai šiais laikais jis tapo kasdieniniu produktu. Pokalbis su Lietuvos žmogaus genetikos draugijos pirmininku prof. Algirdu Utkumi.

Šią vasarą kone kiekvieną savaitgalį viename ar kitame Lietuvos kampely vyko įvairios muzikos festivaliai. Nors vasara jau baigėsi, tačiau jų organizatoriams – pats darbymetis. Giedrės Trapikaitės pasakojimas.

Laidą veda Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 8 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...