captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką žmonės žino ir ko ne apie eurą?

Šeštadienį Kauno Rotušės aikštėje finišuos visuomenę apie būsimą Lietuvos valiutą informavęs Eurobusas. Per 11 savaičių Eurobuso specialistų komanda aplankė visas 60 Lietuvos savivaldybių, surengė 180 informacinių euro pažinimo renginių.

Šeštadienį Kauno Rotušės aikštėje finišuos visuomenę apie būsimą Lietuvos valiutą informavęs Eurobusas. Per 11 savaičių Eurobuso specialistų komanda aplankė visas 60 Lietuvos savivaldybių, surengė 180 informacinių euro pažinimo renginių. Bus surengta spaudos konferencija, kurios metu bus atsakinėjama į dažniausiai gyventojų pateikiamus klausimus. Išsamiau – finansų viceministras Algimantas  Rimkūnas ir Eurobuso komandos narė Vilmina Navickaitė.

Vilniuje rengiamas dvidešimtasis Darbo partijos suvažiavimas, kuriame bus pristatyti partijos kandidatai į merus bei rinkimų programa, planuojama pristatyti virš 50 partijos keliamų kandidatų į miestų ir rajonų merus. Pokalbis su Darbo partijos rinkimų štabo vadovu Vytautu Gapšiu.

Šią savaitę duris lankytojams atvėrė Vilniaus gynybinės sienos bastėja, kuri prieš tai buvo renovuojama apie šešerius metus. Kaip pasikeitė muziejaus erdvė?  Kokių radinių buvo rasta archeologinių tyrimų metu bei iš kur į Lietuvą atkeliaus bastėjos patrankos – apie visa tai Vaidos Ražaitytės pasakojime.

Šį savaitgalį Druskininkų „Snow Arenoje“ vyksta kalnų slidinėjimo Baltijos taurės varžybų pirmasis etapas. Pasak rengėjų, tai aukščiausio lygio Lietuvoje kada nors rengtos kalnų slidinėjimo varžybos. Jos bus savotiška generalinė repeticija prieš kitąmet planuojamą dar aukštesnio lygio renginį – FIS varžybas. Išsamiau – Lietuvos kalnų slidinėjimo federacijos prezidentas Paulius Augūnas.

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių anonsai.

Ved. Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ lapkričio 8 d., šeštadienį, nuo 07.30  iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...