captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: medus gali padėti ne tik peršalusiam žmogui

Medus tinka gydant širdies ir kraujagyslių ligas, sumažina sergančiųjų lėtiniu gastritu skrandžio sulčių rūgštingumą, jį tinka vartoti sergant kvėpavimo organų ligomis, medus vartojamas nuo nemigos. Ir dar apie daug kitų jo savybių girdėsite laidoje.

Fitoterapeutas med. m. dr. Juozas Vasiliauskas apie medaus savybes gali pasakoti nesustodamas: „Medus tinka gydant širdies ir kraujagyslių ligas, sumažina sergančiųjų lėtiniu gastritu skrandžio sulčių rūgštingumą, jį tinka vartoti sergant kvėpavimo organų ligomis, medus vartojamas nuo nemigos.“ Ir dar apie daug kitų jo savybių girdėsite laidoje.

Uoslė – viena iš 6 žmogaus juslių, padedančių suvokti aplinką. Uoslės aštrumas priklauso, pavyzdžiui, nuo rūkymo, kai kurių galvos sužeidimų ar insulto, kai pažeidžiama atitinkama smegenų sritis. Tarp 20-ies ir 40-ies metų mūsų gebėjimas užuosti pasiekia savo piką. Be to, šį jutimą veikia ir mūsų kūno ritmas bei paros laikas. Naktį mūsų uoslė yra jautriausia. Kartais taip nutinka, kad uoslė susilpnėja ar atrodo, kad visiškai išnyko. Kodėl taip atsitinka? Paaiškins VUL SK Ausų, nosies, gerklės centro gydytojas otorinolaringologas Andrius Matulevičius.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – lapkričio 8 d., šeštadienį, 11.03 val. ir lapkričio 13 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

(Laida kartojama.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...