captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – jauno lietuvių dirigento pergalė ir festivalio „Gaida“ refleksijos

Spalio 30 d. vykusio festivalio „Gaida“ koncerte greta kitų kompozitorių kūrinių Šv. Kristoforo kamerinis orkestras atliko Onutės Narbutaitės kompoziciją „Was There a Butterfly?“ („Ar ten buvo drugelis?“).  Išgirsime pokalbį su kompozitore, savo įžvalgomis pasidalins muzikologė Jūratė  Katinaitė.

Laidą pradėsime džiugia naujiena iš neseniai Rygoje aidėjusio tarptautinio Jazepo Vitolo chorinio dirigavimo konkurso, kuriame triumfavo jauniausias konkurso dalyvis iš Lietuvos – M. K. Čiurlionio menų mokyklos abiturientas Martynas Stakionis. „Iki šios dienos bandau suvokti, kas įvyko, nes pergalės tikrai buvo sunku tikėtis“, – atvirauja laureatas.

Taip pat kviesime į spalio 30 d. vykusio festivalio „Gaida“ koncertą, kuriame greta kitų kompozitorių kūrinių Šv. Kristoforo kamerinis orkestras atliko Onutės Narbutaitės kompoziciją „Was There a Butterfly?“ („Ar ten buvo drugelis?“), dedikuotą suomių dirigentui Juhai Kangui. Išgirsime pokalbį su kompozitore, savo įžvalgomis pasidalins muzikologė Jūratė  Katinaitė. 

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 7 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...