captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: paskutinis knygų teismas

Nors šis šiuolaikinės kultūros objektas beveik šventas, kasmet Lietuvoje tonas knygų išmetame, dažnai – į šiukšlių konteinerius, nes popieriaus perdirbėjai atsisako jas supirkti. 
Kultūringi žmonės su knygomis elgiasi gražiai. Nelaisto kava. Nemėto ant žemės. Nevarto riebaluotais pirštais. Nuvalo dulkes. Dovanoja. Perša jas vaikams. Didžiuojasi. Rekomenduoja. Daug ir pagarbiai apie jas kalba. Iš mokesčių finansuoja naujų knygų leidybą ir bibliotekas. Nors šis šiuolaikinės kultūros objektas beveik šventas, kasmet Lietuvoje tonas knygų išmetame, dažnai – į šiukšlių konteinerius, nes popieriaus perdirbėjai atsisako jas supirkti. Kas yra neaktuali knyga? Su bibliotekininkais ir skaitytojais kalbėsime apie knygų naikinimą ir jo alternatyvas.
 
Kokias knygas nurašytų vienuolis pranciškonas kun. Arūnas Peškaitis? Žurnalistas Simonas Bendžius kalbina žinomą pamokslininką apie draudžiamas knygas, jam brangius autorius ir pirmąją poezijos knygą „Vedami“, kurią A. Peškaitis išleido kartu su gydytoju Kaziu Simanausku.
 
 
Ved. Audra Čepkauskaitė
 
„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, lapkričio 6 d., 16.03 val., kartojama 20.20 val. per LRT RADIJĄ.
 
Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...