captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro”: prasideda Europos šalių kino forumas „Scanorama”

„Šiuolaikinė visuomenė ir vertybės, individas ir apsisprendimo problemos, kinas ir filosofiniai klausimai – tokios pagrindinės šių metų „Scanoramos” temos. Jos vienija visas trylika programų ir yra savotiška dokumentikos ir vaidybinių filmų programų jungtis”, – tvirtina festivalio vadovė dr. Gražina Arlickaitė. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.
„Kokie socioekonominiai/kultūriniai procesai daro įtaką vertybinių visuomenės nuostatų raidai, kaip tai siejasi su lyčių lygybės aspektais ir elito pozicija? Kodėl šiandien kalbame apie moterų kūrybiškumą įvairiuose menuose? Šiuos klausimus aptarsime jau penktojoje konferencijoje iš ciklo „Mano teritorijos: moteriškoji kūrybos erdvė”, – sako Tarptautinės dailės kritikų asociacijos Lietuvos sekcijos prezidentė dr. Ramutė Rachlevičiūtė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: apie klasikinę operų „trejybę“, ypač „Aidą“, Metropoliteno operos teatre ir apie Gustavo Mahlerio Antrosios simfonijos atlikimą Karnegio hole.
 
„Šiuolaikinė visuomenė ir vertybės, individas ir apsisprendimo problemos, kinas ir filosofiniai klausimai – tokios pagrindinės šių metų „Scanoramos” temos. Jos vienija visas trylika programų ir yra savotiška dokumentikos ir vaidybinių filmų programų jungtis”, – tvirtina festivalio vadovė dr. Gražina Arlickaitė. Apie dvyliktą kartą rengiamo Europos šalių kino forumo panoramą Lietuvoje – pokalbis studijoje su dr. G.Arlickaite.
 
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro” lapkričio 6 dieną, ketvirtadienį, nuo 8.08 iki  10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...