captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: nežiūrint rekordinio grūdų derliaus, duona gali brangti

Žemės ūkio ministerija prognozuoja, kad ūkininkai šiemet turėtų prikulti apie 4 mln. tonų grūdų, tačiau didžiulė pasaulinė paklausa kelia supirkimo kainas. Daugiau nei pusę šiemet užderėjusių grūdų planuojama eksportuoti į užsienio šalis, kur jų derliui pakenkė sausros.

Žemės ūkio ministerija prognozuoja, kad ūkininkai šiemet turėtų prikulti apie 4 mln. tonų grūdų, tačiau didžiulė pasaulinė paklausa kelia supirkimo kainas. Daugiau nei pusę šiemet užderėjusių grūdų planuojama eksportuoti į užsienio šalis, kur jų derliui pakenkė sausros.

Elektroninio bilieto sistema Vilniuje ir toliau stringa – spaudos kioskuose arba nėra „Vilniečio kortelių“, arba jų reikia laukti ilgose eilėse.

Po beveik dvidešimt metų trukusių derybų Rusijai pagaliau tapus Pasaulio prekybos organizacijos nare, šalies valdžia, ekonomistai ir verslas skaičiuoja narystės pliusus ir minusus. Panašu, kad iki šiol netikėtais maisto produktų importo draudimais garsėjusi Rusija bus įpareigota tokių savo sprendimų pagrįstumą kitoms organizacijos narėms įrodyti. Šalies gyventojai tikisi, kad parduotuvėse kainos mažės, o verslininkai baiminasi, kad atvėrus sienas konkurencijai, jie neturės ko pasauliui pasiūlyti. Apie tai „Naujienų žemėlapyje“ – Justina Mitkaitė.

„Ryto garsų“ svečias – parlamentaras Česlovas Juršėnas.

Taip pat laidoje verslo naujienos, laikraščių apžvalga, VGTU doc. Vigilijaus Sadausko komentaras, pasakojimas apie rudens gėrybių ir amatų mugę Kaune, žinios ir orų prognozė.

Laidą veda Gabija Narušytė, Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Juraitė.

„Ryto garsai” rugsėjo 7 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...