captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“ mini Algirdą Ločerį ir Luciano Pavarotti

2007 m. rugsėjo 6 d. pasaulį apskriejo netikėta žinia – mirė Luciano Pavarotti! Per tą tarptautinį šurmulį mažai kas išgirdo, kad kitą dieną paskui dieviškąjį tenorą iškeliavo ir lietuviškuoju akordeono riteriu vadintas virtuozas Algirdas Ločeris.
Lietuviškuoju akordeono riteriu vadintas virtuozas Algirdas Ločeris.
Lietuviškuoju akordeono riteriu vadintas virtuozas Algirdas Ločeris.

2007 m. rugsėjo 6 d. pasaulį apskriejo netikėta žinia – mirė Luciano Pavarotti! Per tą tarptautinį šurmulį mažai kas išgirdo, kad kitą dieną paskui dieviškąjį tenorą iškeliavo ir lietuviškuoju akordeono riteriu vadintas virtuozas Algirdas Ločeris. „Muzikinis pastišas“ su muzikantais Laima Jaseliūnaite, Jonu Mašanausku ir paskutiniais gyvenimo metais su juo bendravusia muzikologe Zita Kelmickaite pabandys rekonstruoti prieš tris-keturis dešimtmečius skambėjusį Lietuvos radijo eterį, sklidiną Ločerio akordeono garsų.

Antroji laidos dalis skirta Pavartoti atminimui. Kai kasdien iš įvairių medijų sklinda jo su nieko nesupainiojamas, erdvės sklidinas balsas, neįtikėtina, kad Pavarotti nebėra jau penkeri metai. Dar gyvas būdamas jis tapo legenda, atvėrusia operai komercijos vartus. „Muzikinis pastišas“ darsyk pravers legendos vartus šiapus meno ir anapus komercijos pasaulių.

Ved. Jūratė Katinaitė.

„Muzikinis pastišas“ – rugsėjo 7 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...