captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Ar tikrai nuo šiol pacientams paslaugos bus labiau prieinamos, gerės jų kokybė, trumpės eilės?

Didžiosiose šalies poliklinikose įvedama nauja koordinatoriaus pareigybė. Viena iš šio specialisto pareigų bus rūpintis prevencinėmis programomis. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nuo šiandienos šalies poliklinikose įsigalioja keletas naujovių. Didžiosiose šalies poliklinikose įvedama nauja koordinatoriaus pareigybė.  Viena iš šio specialisto pareigų bus rūpintis prevencinėmis programomis. Nuo šiol lėtinėmis ligomis sergantys pacientai pas specialistus  galės pakliūti ir neapsilankę  pas šeimos gydytoją. Artimiausiu metu šeimos gydytojai bus pradėti skatinti už tuberkulino mėginio atlikimą 7 metų ir rizikos grupių vaikams, odontologai – už moksleivių dantų tvarkymą prieš mokslo metus, gydytojai psichiatrai ir slaugytojai – už vizitus į negalią turinčių pacientų namus. Tai reiškia, kad pacientams paslaugos bus labiau prieinamos, gerės jų kokybė, trumpės eilės.

Katalikiškas pasaulis mini visų šventųjų dieną, artėja Vėlinės – mirusiųjų atminimo diena. Ką apie tai kalba mūsų tradicijos? Pokalbis su VDU docentu Arūnu Vaicekausku

Taip pat laidoje užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių skelbimai.

 

Vedėjas Vytautas Markevičius, prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – Lapkričio 1d., šeštadienį nuo 7.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...