captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: damos žaidžia boulingą

Vilnietės Nijolė Žegūnienė ir Vida Asanavičienė neįsivaizduoja laisvalaikio be boulingo. Lauko darželio įkūrėjas Žilvinas Karpis – apie šį bei kitus egzaminus sau ir visuomenei.  
Vilnietės  Vida (iš kairės) ir Nijolė bent kartą per savaitę žaidžia boulingą.
Vilnietės Vida (iš kairės) ir Nijolė bent kartą per savaitę žaidžia boulingą.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojos Nijolė Žegūnienė ir Vida Asanavičienė kiekvieną savaitę susitinka žaisti boulingo – mušinėti kėglių. Pamiršusios darbus, buitį, vaikus ir anūkus jos siekia asmeninių rekordų ir džiaugiasi atradusios šį sportą, tinkamą įvairaus amžiaus žmonėms.

Ar linkėtumėte savo vaikams į darželio, kuriame  jie beveik visą dieną žaistų, valgytų, mokytųsi gryname ore, o miegotų palapinėje net tada, kai lauke neigiama temperatūra? Daugybė gamtą mylinčių tėvų iki šiol svajodami žiūrėdavo filmukus apie vadinamuosius lauko darželius Šiaurės šalyse. Šiemet dviejų vaikų tėtis, vieno banko darbuotojas Žilvinas Karpis su bendraminčiais įkūrė tokį darželį Vilniuje. Interviu su p. Žilvinu – apie šį ir kitus jo gyvenimo kelius. Žilvino Karpio pirmasis išsilavinimas yra muzikos kompozicija.

 

Ved. Giedrė Čiužaitė 

 „Mes, moterys“ – penktadienį, spalio 31 d. 15.05 val., kartojimas sekmadienį 9.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...