captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: norima tobulinti Lobistinės veiklos įstatymą

Lietuvoje lobizmas įteisintas prieš daugiau nei dešimt metų, tačiau iki šiol daug kas vykdoma nedeklaruojant savo interesų ir politikų sąsajų su paslaugos prašytojais.

Seime surengtas pasitarimas dėl Lobistinės veiklos įstatymo tobulinimo. Lietuvoje lobizmas įteisintas prieš daugiau nei dešimt metų, tačiau iki šiol daug kas vykdoma nedeklaruojant savo interesų ir politikų sąsajų su paslaugos prašytojais. Diskusiją surengusios Seimo narių grupės vadovės A. Bilotaitės teigimu, ieškoma būdų, kaip tobulinti lobistinę veiklą ir užkirsti nelegalaus poveikio politikams galimybes. Nors pagal dabar galiojantį įstatymą už neteisėtą lobistinę veiklą yra baudžiama, tačiau iki šiol niekas nebuvo nubaustas. Lobistams trukdo ir neigiamas požiūris į juos bei tai, kad lobizmas siejamas su korupcija.

Dėl didelio lankytojų srauto šį rytą sutriko interneto svetainė, kurioje pirmą kartą paskelbti KGB padalinių miestuose ir rajonuose kadrinių darbuotojų sąrašai.  

Kaune tęsiasi šalies greitosios medicinos pagalbos žaidynės.

Apklausos duomenimis, smurtą mokykloje patiria kas trečias mokinys. Kokia jūsų patirtis? Pokalbis su klausytojais 13.35 val. Dalyvaus vaikų ir paauglių psichiatrė, psichoterapeutė, docentė Sigita Lesinskienė. 

Taip pat naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Živilė Kropaitė.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 6 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...