captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: energiniai gėrimai – nuo 18-kos metų?

Siūloma uždrausti jaunesniems nei aštuoniolikos metų asmenims parduoti energinius gėrimus. Medikai tvirtina, kad juose esantis kofeino kiekis keliskart viršija leistiną vaikams normą, o kita medžiaga – taurinas – žaloja smegenis.

Siūloma uždrausti jaunesniems nei aštuoniolikos metų asmenims parduoti energinius gėrimus. Medikai tvirtina, kad juose esantis kofeino kiekis keliskart viršija leistiną vaikams normą, o kita medžiaga – taurinas – žaloja smegenis. Energiniai gėrimai Norvegijoje, Danijoje ar Prancūzijoje pardavinėjami tik vaistinėse.

Jei seniau lytinis kontakto tikslas buvo susilaukti palikuonių, tai šiandien žmonija su juo sieja malonumą, intymumą. Nors pripažįstama, kad seksualinis gyvenimas turi įtakos žmogaus gyvenimo kokybei, daugeliui tai vis dar tema, apie kurią garsiai nekalbama.

Jau aštuonerius metus Lietuvoje gyvuoja „Arkos“ bendruomenė – gyvenimo namai žmonėms su proto negalia. Tai ne paslaugas teikianti institucija, o namai, kuriuose neįgalieji gyvenimu dalinasi su ilgiau ar trumpiau čia gyventi pasirenkančiais savanoriais,

Dar laidoje – rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, parolimpinių žaidynių apžvalga, gamtininko pastebėjimai, Latvijos verslo naujienos.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 6 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close