captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pašnekesiai apie tave ir kitus“: išeiti, kad sugrįžtum

Nuo tėvų atsiskiriame dviem etapais: iš pradžių išeidami gyventi atskirai, o paskui ir atsiplėšdami emociškai. Kai pastebime, kad mūsų tėvai – paprasti, klystantys, mirtingi žmonės, turintys teisę į savo gyvenimą ir klaidas, mes tampame suaugusiais. Tuomet grįžtame į tėvų (nebe savo) namus.

Norime jaustis ir būti suaugę. Pykstame, kai mama ar tėtis nori mums patarti, padėti, tačiau neatsisakome jų finansinių injekcijų ar pagalbos prižiūrint mūsų vaikus, t.y. jų anūkus. Ištikus bėdai nesidrovime savo nevilties ar pykčio išlieta tėvams ant peties, o po to išsivalę nuo jausmų bjaurasties nusisukę iškeliaujame savais keliais, palikdami pagyvenusius gimdytojus sutrikusius, išsigandusius ir sukančius savo žilas galvas, kaip dar pagelbėti savo vargstančiai atžalai.

Nuo tėvų atsiskiriame dviem etapais: iš pradžių išeidami gyventi atskirai, o paskui ir atsiplėšdami emociškai. Kai pastebime, kad mūsų tėvai – paprasti, klystantys, mirtingi žmonės, turintys teisę į savo gyvenimą ir klaidas, mes tampame suaugusiais. Tuomet grįžtame į tėvų (nebe savo) namus pasidžiaugti kraujo saitais nulemta giminyste, pasidalinti patirtimi, pasirūpinti gimdytojais ir pasidžiaugti jų mažomis kasdienėmis laimėmis.

Ved. Rūta Bačiulytė ir Aušra Griškonytė.

„Pašnekesiai apie tave ir kitus“ – rugsėjo 7 d., penktadienį, 14.05 val. per LRT KLASIKĄ

Laida kartojama rugsėjo 8 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir rugsėjo 9 d. 17.03 val. programoje LRT KLASIKA.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close