captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Pirmosios knygos“ konkurso laureatas, poetas Nerijus Cibulskas

„Pirmoji knyga – man yra tarsi įšventinimas, šuolis į profesionalios literatūros pasaulį. Kartu tai ir labai svarbaus mano kūrybos etapo pabaiga. Dabar esu tam tikroje nežinioje: dvejoju, kuria kryptimi judėti, ką rašyti“, – sako poetas Nerijus Cibulskas.
Poetas Nerijus Cibulskas.
Poetas Nerijus Cibulskas.

„Pirmoji knyga – man yra tarsi įšventinimas, šuolis į profesionalios literatūros pasaulį. Kartu tai ir labai svarbaus mano kūrybos etapo pabaiga. Dabar esu tam tikroje nežinioje: dvejoju, kuria kryptimi judėti, ką rašyti“, – sako „Pirmosios knygos“ konkurso laureatas, poetas Nerijus Cibulskas.

„Daug apribojimų, su kuriais šiandien susiduria kino kūrėjai Irane, slypi tradicijose. Esame lojalūs savo kultūrai, tam tikri religiniai, moraliniai dalykai neliečiami. Kita vertus, išmokome apeiti draudimus. Neleistiną temą stengiuosi atskleisti pasitelkdamas metaforų, simbolių kalbą“, – sako Lietuvoje vešėjęs Irano režisierius Hadi Karimis. Pokalbis su menininku. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje šios temos: dėmesio centre atsidūręs italų dailininkas Michelangelo Pistoletto ir sąjūdis „Vargšas menas“, internetinėse parduotuvėse dažnai parduodami meno falsifikatai.

„Pirmoji knyga – man yra tarsi įšventinimas, šuolis į profesionalios literatūros pasaulį. Kartu tai ir labai svarbaus kūrybos etapo pabaiga, pastebiu, kad kūrybinė mintis kinta. Dabar esu tam tikroje nežinioje: dvejoju, kuria kryptimi judėti, ką rašyti“, – sako „Pirmosios knygos“ konkurso laureatas, poetas Nerijus Cibulskas. Pokalbis apie eilėraščius, sugulsiančius pirmojoje knygoje „Nutrinami“, ir tekstus, kurie niekada nebus parašyti.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ rugsėjo 6 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...