captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmonės ir idėjos“: Baltijos tigrai – apdairiai taupūs ar žvėriškai neteisingi?

Baltijos valstybių sprendimą su finansų krize tvarkytis mažinant viešąsias išlaidas ir vykdant vadinamąją „vidinę“ devalvaciją vieni ekonomistai vadina sėkme, kiti – pavyzdžiu, kaip nereikia daryti.
Tarptautinio Baltijos ekonominės politikos studijų centro (BICEPS) vadovas Alfas Vanagas.
Tarptautinio Baltijos ekonominės politikos studijų centro (BICEPS) vadovas Alfas Vanagas.

Baltijos valstybių sprendimą su finansų krize tvarkytis mažinant viešąsias išlaidas ir vykdant vadinamąją „vidinę“ devalvaciją vieni ekonomistai vadina sėkme, kiti – pavyzdžiu,  kaip nereikia daryti. 

Iš trijų valstybių dėl krizės didžiausius nuostolius patyrė Latvija. Rygoje veikiančio Tarptautinio Baltijos ekonominės politikos studijų centro (BICEPS) vadovas Alfas Vanagas turi idėjų, kodėl Baltijos valstybės rinkosi būtent tokią politiką, kodėl, nepaisant ekonomikos vystymosi šuolių ir ES paramos, nelygybė šalyse pastaruosius dvidešimt metų didėja, o po krizės stebimas augimas pasižymi mažu užimtumo augimu.  

Ved. Audra Čepkauskaitė.

„Žmonės ir idėjos“ – rugsėjo 5 d., trečiadienį, 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama rugsėjo 6 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir 22.10 val. LRT KLASIKOS programoje.

https://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/143506799034353 <https://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/143506799034353

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...