captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: maestro Algirdas Vizgirda

Kultūros ministerijos Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ įteiktas Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui, kamerinio ansamblio „Musica humana“ vienam iš įkūrėjų, meno vadovui, dirigentui, fleitistui, 70-metį mininčiam profesoriui Algirdui Vizgirdai.
Maestro Algirdas Vizgirda. D. Matvejevo nuotr.
Maestro Algirdas Vizgirda. D. Matvejevo nuotr.

Kultūros ministerijos Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ įteiktas Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui, kamerinio ansamblio „Musica humana“ vienam iš įkūrėjų, meno vadovui, dirigentui, fleitistui, 70-metį mininčiam profesoriui Algirdui Vizgirdai. Apdovanojimas maestro skirtas už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas, už asmeninę poziciją ir atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

„Ką padarysi, jeigu taip klostosi sąlygos. Atsiranda niša, kurią turi kažkas užpildyti. Informacijos apie Klaipėdos dailininkus mažai, bet tai neturėtų būti vien bibliotekininkų našta“, – apie Klaipėdos virtualią dailės galeriją Meno bibliotekoje sako menotyrininkė Kristina Jokubavičienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Nemunas“, „7 meno dienos“, „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“ bei „Voruta“.

„Dvidešimt ketvirtoji „Gaida“ šiemet masins kūrėjų, atlikėjų ir žanrų įvairove: nuo kamerinių, simfoninių ir publikos perpildytų koncertų iki elektroninės muzikos ir šiuolaikinio muzikinio teatro bei tikros, prabangiai pastatytos operos. Iš dvylikos renginių išsiskirs net 6 koncertai su geriausiais Lietuvos orkestrais“, – žada tarptautinio šiuolaikinės muzikos festivalio „Gaida“ rengėjai ir kviečia: „GO – nesėdėkite namuose, eikite į neeilinius koncertus!“

Spalio 15 dieną Kultūros ministerijos Garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ buvo įteiktas Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui, kamerinio ansamblio „Musica humana“ vienam iš įkūrėjų, meno vadovui, dirigentui, fleitistui, 70-metį mininčiam profesoriui Algirdui Vizgirdai. Apdovanojimas maestro skirtas už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas, už asmeninę poziciją ir atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką. Pokalbis su A. Vizgirda apie 40-metį švenčiantį ansamblį „Musica humana“, savos muzikinės veiklos pradžią ir nuveiktus darbus. 

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ spalio 24 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...