captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: vienus įkvepia, kitiems per drąsu

Skolos interviu su rašytoja ir žurnaliste Audrone Urbonaite apie pirmąjį jos romaną „Posūkyje neišlėk“. Lyčių lygybės ir piliečių galios tema – su Europos ekonominio ir socialinio komiteto nare Indre Vareikyte.  
Romano „Posūkyje neišlėk“ viršelio fragmentas (leidykla „Alma littera“).
Romano „Posūkyje neišlėk“ viršelio fragmentas (leidykla „Alma littera“).

Prieš beveik 10 metų žurnalistė ir rašytoja Audronė Urbonaitė parašė pirmąją savo knygą – novelių romaną „Posūkyje neišlėk“. „Trumpa mano knygiūkštė yra tikroji literatūra: kerta per nervus, intriguoja, kelia susierzinimą ir ilgesį to, kas slypi už drastiškų eilučių“, – tada teigė autorė. O literatūros kritikai  ir daugybė skaitytojų romaną „Posūkyje neišlėk“ atrado ne iš karto. Ir mūsų laidoje – skolos interviu apie šią knygą.

Antrasis pokalbis bus apie lyčių lygybę, viena ryškiausių pastarojo meto kalbų šia tema – Jungtinių Tautų geros valios ambasadorės aktorės Emmos Watson žodžius pradedant pasaulinę kampaniją „HeForShe“ („Jis jai“).  Apie galimybes keisti stereotipus ir būti išgirstiems Europos Sąjungoje. Studijoje bus Europos ekonominio ir socialinio komiteto narė Indrė Vareikytė, kurios atstovaujamas forumas – patariamasis piliečių ir ekspertų balsas ES institucijoms.

Apie tai, kas vienus įkvepia, o kitiems skamba per drąsiai – šį penktadienį, spalio 24 d., nuo 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...