captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar prižiūrintieji neįgaliuosius turi galimybę pailsėti?

Lietuvoje gyvena daugiau nei du šimtai tūkstančių sutrikusio intelekto žmonių. Daugelį jų prižiūri tėvai ar globėjai. Specialistai pastebi, kad prižiūrintieji neįgaliuosius neturi teisės nei sirgti, nei mokytis, nei išvykti.

Lietuvoje gyvena daugiau nei du šimtai tūkstančių sutrikusio intelekto žmonių. Daugelį jų prižiūri tėvai ar globėjai. Specialistai pastebi, kad prižiūrintieji neįgaliuosius neturi teisės nei sirgti, nei mokytis, nei išvykti. Jiems kol kas nesudaromos sąlygos palikti neįgalųjį laikinai saugiai globai.

Kol vyksta ikiteisminis tyrimas Prezidentė nekomentuoja galimybės Dailiui Barakauskui toliau eiti vidaus reikalų ministro pareigas. Su D. Barakausku susitikęs Premjeras Algirdas Butkevičius sako, jog kol kas neįžvelgia ministro kaltės ir paprašė tęsti darbą, kol vyksta tyrimas.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį išvyksta Europos Vadovų Tarybos susitikimą.

Siūloma keisti Policijos rėmėjų įstatymą. Teigiama, jog teisinis policijos rėmėjų statusas lig šiol nėra aiškus.

Ryšių reguliavimo tarnyba įspėja apie naują sukčiavimo būdą ir ragina vartotojus būti budrius bei nereaguoti į telefonu gautas trumpąsias žinutes (SMS) iš nežinomo numerio ir su neaiškiu tekstu.

Taip pat atsakymai į klausytojų klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ spalio 23 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...