captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: nuo ūkininkavimo pradžios ištikimas ekologinei gamybai

Švenčionių raj. Modžiūnų kaime esantis 500 ha Petro Pošiūno ekologinės gamybos ūkis –  vienas iš 2570-ies, pernai sertifikuotų Lietuvoje.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Švenčionių raj. Modžiūnų kaime esantis 500 ha Petro Pošiūno ekologinės gamybos ūkis –  vienas iš 2570-ies, pernai sertifikuotų Lietuvoje. Tai šiuolaikinis ūkis, akivaizdžiai įrodantis, kad nealinant žemės ekologiškai ūkininkauti galima ir stambiame specializuotame augalininkystės ūkyje. Beje, jame ketinama auginti ir galvijus.

Ketvirtadienis – paskutinė diena, kai dar galima aplankyti Paryžiuje spalio 19 dieną atidarytą, 50-ąjį kartą suorganizuotą, vieną didžiausių maisto pramonės sektorius parodų „SIAL 2014“. Ji rengiama kas dveji metai, vertinama kaip viena didžiausių maisto pramonės sektoriaus prekybos sandorių vieta, daug prisidedanti prie maisto pramonės verslo plėtros. Lietuvos maisto pramonės atstovai, dalyvaudami „SIAL 2014“, stengiasi ne tik pristatyti lietuviškus maisto produktus, bet ir rasti naujų rinkų jiems eksportuoti. Kaip tai jiems sekasi?

Šilutės rajone yra trys kaimo vaikų darželiai ir penkios ikimokyklinės vaikų grupės prie pagrindinių mokyklų. Viena jų – Juknaičiuose, pavadinta vaikų lopšeliu-darželiu „Giliukas“. Įkurtas jis buvo beveik prieš pusšimtį metų. „Giliukas“ sėkmingai atlaiko permainų vėjus, jo darbuotojos yra parengusios savitą vaikų ugdymo programą.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, spalio 23 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close