captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: STT pareigūnai atliko kratas ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje

STT pareigūnai šiandien atliko keliolika kratų penkių asmenų gyvenamosiose ir darbo vietose bei politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje. Du iš minimų asmenų, A. J. ir E. R., yra ėję politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigas VRM, trys yra verslo bendrovių vadovai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai šiandien atliko keliolika kratų penkių asmenų gyvenamosiose ir darbo vietose bei politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje. Du iš minimų asmenų, A. J. ir E. R., yra ėję politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigas Vidaus reikalų ministerijoje, trys yra verslo bendrovių vadovai.

Seime svarstomas 2015 m. biudžetas, kuris pirmą kartą parengtas eurais ir kurio planuojamas visų viešojo sektoriaus finansų deficitas siekia 1,2 proc. bendrojo vidaus produkto. Parlamentarai nebalsavo dėl opozicijos lyderio Andriaus Kubiliaus siūlymo projekto svarstymą atidėti kitai dienai, kad valdantieji rastų kompromisą dėl PVM mokesčio lengvatos šildymui.

Ką manote apie PVM lengvatos naikinimą šildymui? Pokalbis 13.37 val.

Premjeras Algirdas Butkevičius neigia pranešimus, kad suskystintų gamtinių dujų terminalo dujotiekis, kuriuo iš laivo bus pumpuojamos dujos, gali būti nenutiestas laiku. Premjeras tikina, kad vamzdis tikrai bus nutiestas iki gruodžio pradžios. Anot jo, melaginga informacija galbūt skleidžiama iš pavydo.

Švedijos premjeras Stefanas Liofvenas, susitikimuose  su Lietuvos prezidente ir premjeru aptaria dvišalius santykius ir regioninį bendradarbiavimą.

Vilniuje vyksta kosmoso ekonomikos konferencija. Ekspertai iš įvairių pasaulio šalių diskutuoja  kaip kosmoso technologijas pritaikyti versle ir politikoje.

Žiniasklaidos organizacijos nepritaria Seime patvirtintam siūlymui į naujai formuojamos Visuomenės informavimo etikos asociacijos steigėjus įtraukti Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferenciją.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdyje aptariama savivaldybių ir verslo partnerystės problemas. Diskutuojama, ko tikėtis verslui esant įtemptai savivaldybių finansinei būklei bei artėjant kitąmet vyksiantiems tiesioginiams merų rinkimams.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ spalio 21 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...