captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno sektoriuje tvyro įtampa

Nepatenkinti labai sumažintomis pieno supirkimo kainomis, Žemės ūkio ministerijos žadamomis išmokomis už parduotą pieną, žemdirbiai rengiasi suvažiavimui, jei prireiks ir protesto akcijai.

Nepatenkinti labai sumažintomis pieno supirkimo kainomis, Žemės ūkio ministerijos žadamomis išmokomis už parduotą pieną, žemdirbiai rengiasi suvažiavimui, jei prireiks ir protesto akcijai. Kaip ir daugelis kitų pieno gamintojų ypač kritiškai susidariusią padėtį vertina širvintiškis ūkininkas Juozas Beinoras.

Baigiasi rudeniniam dirvų arimui tinkamas laikas. Dailus arimas – gero derliaus pamatas, kiekvieno žemdirbio siekiamybė. Prie to daug prisideda jau kelis dešimtmečius Lietuvoje organizuojamos artojų varžybos, jų nugalėtojų dalyvavimas pasaulinėse arimo varžybose. Per pastaruosius 16 metų varžytis užsienyje yra tekę 9 mūsų šalies artojams. Tarp jų yra ir Pakruojo rajono Lygumų žemės ūkio bendrovės inžinierius mechanikas Audrius Plerpa. Kaip pasaulio arimo varžybų dalyvis vertina plūgo vaidmenį šiandienos agrotechnikoje, ką, jo nuomone, rodo mūsų artojų dalyvavimo pasaulinėse varžybose patirtis?

Radviliškio rajone, Baisogalos miestelio pakraštyje, šalia plento Kėdainiai–Šiauliai kelis dešimtmečius nykiai kėksojo apleisto plaukymo baseino pastatas. Vietos verslininkų ir seniūnijos dėka buvo atlikta jo renovacija. Jokios naudos nedavęs pastatas šią vasarą virto šiuolaikišku sporto kompleksu.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, spalio 22 d., 06.07  val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...