captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokia apleistų teritorijų ateitis?

Jau daugiau nei 20 metų, sovietų armijai palikus Lietuvą, įvairiuose miestuose sprendžiama, ką daryti su karinių miestelių teritorijomis. Vienur stovi apleisti pastatai, kitur bandoma apgyvendinti naujakurius arba vykdyti alternatyvias veiklas.

Jau daugiau nei 20 metų, sovietų armijai palikus Lietuvą, įvairiuose miestuose sprendžiama, ką daryti su karinių miestelių teritorijomis. Vienur stovi apleisti pastatai, kitur bandoma apgyvendinti naujakurius arba vykdyti alternatyvias veiklas. Atliekami aplinkos taršos tyrimai rodo, kad tose teritorijose, kur ypač buvo vykdoma industrinė arba karinė veikla, yra padidėjęs kenksmingų elementų kiekis. Vis dėlto, neretai apleistos teritorijos tampa vaikų ir paauglių traukos centru. Kodėl?

Taip pat laidoje domėsimės, ar bus apsispręsta dar šį šildymo sezoną vartotojams kompensuoti permoką už per brangiai pirktas gamtines dujas iš „Gazpromo“, kokios kyla problemos dėl pacientų sveikatai patirtos žalos atlyginimo, kodėl pažeidėjams vietoj baudų bus skiriami viešieji darbai, su rubrika „Labas rytas“ keliausime į Japoniją.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ spalio 20 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close