captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: devynis dešimtmečius atvira iššūkiams ir pokyčiams

Gyvuojanti 9 dešimtmečius agrarinio mokslo ir studijų įstaiga, kuriai prieš kelerius metus buvo suteiktas Lietuvos Respublikos pirmojo išrinktojo prezidento Aleksandro Stulginskio vardas, išleido beveik 50 tūkst. absolventų.
Aleksandro Stulginskio universitetas.
Aleksandro Stulginskio universitetas.

Gyvuojanti 9 dešimtmečius agrarinio mokslo ir studijų įstaiga, kuriai prieš kelerius metus buvo suteiktas Lietuvos Respublikos pirmojo išrinktojo prezidento Aleksandro Stulginskio vardas, išleido beveik 50 tūkst. absolventų. Visais laikotarpiais universitetas buvo atviras iššūkiams ir pokyčiams. Tai didele dalimi lėmė jo naudingumą ir populiarumą.

Vadovaujantis šio mėnesio pradžioje pasirašytu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymu, kiaulių laikytojai, auginantys ne daugiau kaip 100 kiaulių, kurių laikymo vietos patenka į buferinės afrikinio kiaulių maro  zonos vietovių sąrašą, turi paskersti šiuos gyvulius savo reikmėms arba skerdykloje iki gruodžio 15 dienos. Po šios datos, pavyzdžiui, Rokiškio rajone, irgi priskirtam šiai zonai, kiaules toliau galės auginti vienintelė įmonė ,,Žiobiškio kompleksas“. Kaip joje klostosi ūkiniai reikalai, esant didelei afrikinio kiaulių maro grėsmei?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, spalio 20 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close