captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip sukurti skaidresnę vaistų kompensavimo sistemą?

Kompensuojamųjų vaistų sistema – Lietuvos sveikatos politikos sritis, kuriai skiriamos didžiulės biudžeto lėšos, tačiau nuolatos kyla abejonių dėl jų naudojimo skaidrumo, kas ir kodėl priima svarbiausius sprendimus.
S. Žiūros (BFL) nuotr.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

Kompensuojamųjų vaistų sistema – Lietuvos sveikatos politikos sritis, kuriai skiriamos didžiulės biudžeto lėšos, tačiau nuolatos kyla abejonių dėl jų naudojimo skaidrumo, kas ir kodėl priima svarbiausius sprendimus. Diskusijos su sveikatos politikais, audito bendrovės, farmacijos pramonės ir pacientų atstovais.

Nors pastebimas Kinijos ekonomikos augimo sulėtėjimas, rugsėjį šios šalies eksporto ir importo apimtys gerokai viršijo analitikų prognozes. Kokia yra dabartinė Kinijos ekonominė galia? Kokių sprendimų imasi politinė valdžia? Apie tai „Naujienų žemėlapis“.

Verslininkai siūlo atšaukti aplinkos ministro įsakymą, pagal kurį nuo kitų metų pradžios būtų ribojama verslinė žvejyba Lietuvos ežeruose ir upėse. Aplinkos ministerija sako, kad ūkinė veikla vandens telkiniuose ribojama norint išsaugoti žuvis.

Vis dažniau Lietuvos ligoninėse besigydančius, globos namuose augančius vaikus aplanko gydytojai klounai, organizacijos „Raudonos nosys“ darbuotojai. Daugelis jų yra aktoriai, vienu iš savo darbų pasirinkę susitikimus su sergančiais ar kitų sunkumų patiriančiais vaikais. Laidos svečiai – du šios organizacijos atstovai Indrė Petrauskienė ir Algirdas Urbonas.

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Edvardas Kubilius.

„Ryto garsai“ spalio 17 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...