captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie lietuvių literatūros pristatymą tarptautinėse knygų mugėse

„Vienas iš mūsų šiandieninių tikslų yra kuo labiau išplėsti lietuvių literatūros vertimų leidybą vokiečių ir anglų kalbomis, turint omenyje Lietuvą kaip garbės viešnią 2017 m. Leipcigo knygų mugėje, o 2018 m. – kartu su Latvija ir Estija – Londono knygų mugėje.“
S. Žiūros (BFL) nuotr.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

„Vienas iš mūsų šiandieninių tikslų yra kuo labiau išplėsti lietuvių literatūros vertimų leidybą vokiečių ir anglų kalbomis, turint omenyje Lietuvą kaip garbės viešnią 2017 m. Leipcigo knygų mugėje, o 2018 m. – kartu su Latvija ir Estija – Londono knygų mugėje“, – teigia Tarptautinių kultūros programų centro direktorė Aušrinė Žilinskienė.

„Kuriant šeimos teatrą „Lino lėlės“ norėjosi deklaruoti lietuvybę, todėl rinkausi lietuviškas pasakas. Tą lietuvybę reikia deklaruoti ir deklaruoti, remtis lietuviškų pasakų klodu, nes jame glūdi tikra tiesa apie pasaulį“, – sako klaipėdietis lėlininkas Linas Zubė, kviečiantis į premjerą „Bobulės rūpestėliai“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie vieną didžiausių pokario Vokietijos rašytojų Siegfriedą Lenzą; austrų ekspresionistą Egoną Schielę ir daug diskusijų sukėlusį architektūros projektą Belgrade.

„Frankfurto knygų mugė – tai puiki vieta susitikimams su potencialiais partneriais, ypač su vokiečių bei britų leidėjais, kurių Frankfurte apstu, o vienas iš mūsų šiandieninių tikslų yra kuo labiau išplėsti lietuvių literatūros vertimų leidybą vokiečių ir anglų kalbomis, turint omenyje Lietuvą kaip garbės viešnią 2017 m. Leipcigo knygų mugėje, o 2018 m. – kartu su Latvija ir Estija – Londono knygų mugėje“, – teigia Tarptautinių kultūros programų centro direktorė Aušrinė Žilinskienė. Pokalbyje apie lietuvių literatūros pristatymą tarptautinėse knygų mugėse dalyvauja knygų iliustratorius ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius, TKPC direktorė A. Žilinskienė, Literatūros sklaidos skyriaus koordinatorė Kotryna Pranckūnaitė, Lietuvos leidėjų asociacijos vykdančioji direktorė Aida Dobkevičiūtė, knygų dailininkas Tomas Mrazauskas.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ spalio 16 d., ketvirtadienį, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...