captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: VU choras „Pro musica“ savo dešimtmetį švenčia su klausytojais

„Dešimtmetis choro gyvenime nėra labai ilgas laikotarpis, bet smagu, kad per jį pavyko tiek daug nuveikti. Taip pat džiaugiamės sukakties proga Lietuvos klausytojams galėdami pristatyti vieną inovatyviausių šių dienų kūrinių.“
VU choras „Pro musica“.
VU choras „Pro musica“.

„Dešimtmetis choro gyvenime nėra labai ilgas laikotarpis, bet smagu, kad per jį pavyko tiek daug nuveikti. Taip pat džiaugiamės sukakties proga Lietuvos klausytojams galėdami pristatyti vieną inovatyviausių šių dienų kūrinių“, – sakė choro meno vadovė ir vyriausioji dirigentė Rasa Gelgotienė.

„Ši lenkų kino savaitė įrodo, kad lenkų kinematografininkų pasitikėjimas savimi auga, filmai labai įvairūs. Jie kartais kiek triukšmingai, o kartais subtiliais pustoniais stengiasi perteikti žiūrovams savo pačių pastebėtą realybę, abejones, įtvirtinti savo tiesas“, – teigia kino kritikė Izolda Keidošiūtė. „Lenkų kūrėjus domina stiprios asmenybės, jų konfliktai su sistema ir savimi“, – priduria Živilė Pipinytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Lietuva tiek nedavė Jonui Matui Slančiauskui, kiek Slančiauskas davė Lietuvai“, – Prezidento Kazio Griniaus žodžius cituoja Lietuvių kalbos instituto darbuotoja Janina Švambarytė-Valužienė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie J. M. Slančiausko žodynus.

„Dešimtmetis choro gyvenime nėra labai ilgas laikotarpis, bet smagu, kad per jį pavyko tiek daug nuveikti. Taip pat džiaugiamės sukakties proga Lietuvos klausytojams galėdami pristatyti vieną inovatyviausių šių dienų kūrinių“, –  apie pagrindinį koncertų akcentą – šiuolaikinio norvegų kompozitoriaus Ola Gjeilo „Saulėtekio mišias“ -  sakė VU choro „Pro musica“ meno vadovė ir vyriausioji dirigentė R. Gelgotienė. Apie jubiliejinius koncertus ir įvairius kolektyvo kūrybinės raidos etapus pokalbis studijoje su „Pro musica“ meno vadove ir vyriausiąja dirigente R.Gelgotiene, choro įkūrėja Rasa Vaitekūniene, buvusia choro prezidente Loreta Žeimyte ir dabartiniu prezidentu Ryčiu Mėdžiumi.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ spalio 15 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close