captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: siūloma keisti biudžetinių įstaigų darbo laiką

Siūloma, jog ministerijos ir kitos valdžios įstaigos darbą pradėtų anksčiau, anksčiau jį ir baigtų. Tai turėtų būti naudinga ir paties dirbantiesiems, ir interesantams. Pokalbis su SADM atstove Egle Radišauskiene ir Savivaldybių asociacijos prezidentu Ričardu Malinausku.

Siūloma, jog ministerijos ir kitos valdžios įstaigos darbą pradėtų anksčiau, anksčiau jį ir baigtų. Tai turėtų būti naudinga ir paties dirbantiesiems, ir interesantams. Pokalbis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstove Egle Radišauskiene ir Savivaldybių asociacijos prezidentu Ričardu Malinausku.

Vyriausioji rinkimų komisija kviečia visus šalies rinkėjus, politines partijas, kandidatus ir visus besidominčius asmenis teikti pasiūlymus, kokiomis temomis turėtų diskutuoti ir į kokius aktualiausius klausimus turėtų atsakyti politinės partijos ir kandidatai į parlamentą specialiose rinkimų agitacijai skirtose LRT laidose. Pokalbis su VRK pirmininku Zenonu Vaigausku ir politikos apžvalgininku, Klaipėdos universiteto profesoriumi Vygantu Vareikiu.

Su rubrika „Labas rytas“ viešėsime Danijoje.

LRT TELEVIZIJA padeda naują sezoną.

Taip pat laidoje sinoptikų informacija, spaudos apžvalgos, verslo naujienos, internetinio dienraščio Balsas.lt apžvalgininko Arūno Brazausko komentaras, savaitės įvykių kalendorius.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 3 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close