captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Anot muzikologės V. Markeliūnienės, „Aidijai“ būdingas netrafaretiškas gyvumas, muzikinių prasmių ryškumas, netikėtos detalių ir visumos sąveikos. Apie sostinės kamerinį chorą „Aidija“ – pirmadienio viktorinoje.
Sostinės kamerinis choras „Aidija“. aidija.lt nuotr.
Sostinės kamerinis choras „Aidija“. aidija.lt nuotr.

Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas kamerinis choras „Aidija“ – kolektyvas, kurį iš kitų chorų skiria ne tik savitas skambesys, kūrinių interpretavimo bruožai. Anot muzikologės V. Markeliūnienės, „Aidijai“ būdingas netrafaretiškas gyvumas, muzikinių prasmių ryškumas, netikėtos detalių ir visumos sąveikos. Apie sostinės kamerinį chorą „Aidija“ – pirmadienio viktorinoje.

Netrukus Lietuvos padangėje įsižiebs „Šiaurės pašvaistė“. „Talentingi menininkai iš šešių Šiaurės ir Baltijos šalių virpins mūsų širdis slėpiningu šiaurietiškų dermių grožiu“, – žada tarptautinį meno festivalį rengiančios Kultūros ir meno projektų asociacijos „G&T Promotion“ valdybos pirmininkas Gintaras Kamsiukas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – poetas ir literatūros kritikas Marius Burokas apie Giedrės Kazlauskaitės eilėraščių knygą „Meninos“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla), poezijos antologiją „Svetimi po 20“ („Homo liber“) ir šių metų Jaunojo jotvingio premijos laureato Aivaro Veiknio eilių rinkinį „Paukštuko liudijimai“ (LRS leidykla).

Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas kamerinis choras „Aidija“ – kolektyvas, kurį iš kitų chorų skiria ne tik savitas skambesys, kūrinių interpretavimo bruožai. Anot muzikologės V. Markeliūnienės, dvasine gaiva, jaunatvišku polėkiu, meistriškumu bei muzikalumu klausytojų dėmesį patraukiančiai „Aidijai“ būdingas netrafaretiškas gyvumas, muzikinių prasmių ryškumas, netikėtos detalių ir visumos sąveikos. Apie sostinės kamerinį chorą „Aidija“ – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ spalio 13 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close