captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Manasis aš“: apie pažeidžiamuosius, esančius tarp mūsų

„Ekonominiai, politiniai lūžiai pakeičia sąlygas, kuriomis gyvena žmonės. Daug žmonių neturi galimybių pasikeisti lygiai taip pat, kaip ir tos sąlygos. Ne visi gali perimti naujas vertybes. Žmonės tampa pažeidžiami.“
VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanas<br> Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių komiteto narys prof. Jonas Ruškus.
VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanas
Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių komiteto narys prof. Jonas Ruškus.

„Augantis individualizmas ir žmonių pažeidžiamumas būdingas visai Vakarų Europai. O mes tai jaučiame ypatingai. Ekonominiai, politiniai lūžiai pakeičia sąlygas, kuriomis gyvena žmonės. Daug žmonių neturi galimybių pasikeisti lygiai taip pat, kaip ir tos sąlygos. Ne visi gali perimti naujas vertybes. Žmonės tampa pažeidžiami – trūkinėja socialiniai ryšiai, irsta buvusios bendruomenės, tampa sudėtinga išlikti konkurencingumo sąlygomis“, – sako VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanas, Jungtinių Tautų neįgaliųjų teisių komiteto narys prof. Jonas Ruškus.

Su kokiais pokyčiais visuomenėje aštrėja pažeidžiamų jos narių padėtis? Kas lemia visuomenės susiskaldymą ir kaip jį mažinti?

Pokalbis su  VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanu, Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių komiteto nariu prof. Jonu Ruškumi.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

„Manasis aš“ spalio 12 d., sekmadienį, 10.03 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama spalio 13 d., pirmadienį, 00.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close