captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie Ebolos virusą – su Liberijoje dirbančia lietuve

Jungtinių Tautų organizacijos darbuotoja Gintarė Eidimtaitė – apie atmosferą Liberijoje, kur daugiausiai žmonių mirė nuo Ebolos viruso.
Jungtinių Tautų organizacijos darbuotoja Gintarė Eidimtaitė. Asmeninio albumo nuotr.
Jungtinių Tautų organizacijos darbuotoja Gintarė Eidimtaitė. Asmeninio albumo nuotr.

Užsienio žiniasklaidoje vis daugiau pranešimų apie Ebolos viruso grėsmę Vakarų šalyse. Daugiausiai aukų – Vakarų Afrikoje, kur virusas nusinešė beveik keturis tūkstančius gyvybių. Jungtinių Tautų nelaimių įvertinimo ir koordinavimo komandoje Liberijoje dirbanti Gintarė Eidimtaitė sako, kad pasaulio žiniasklaidos tone – per daug panikos, nes mirštamumo užsikrėtus Ebola rodikliai mažėja.

Ar prieš įvedant eurą yra ko nerimauti tiems, kurie banko paskolas pasiėmė litais?

Nobelio literatūros premija šiemet paskirta prancūzų romanistui Patrickui Modiano „už atminties meną, prikėlusį sunkiausiai pagaunamus žmonių likimus ir atskleidusį okupacijos gyvąjį pasaulį.

Kaip suderinti psichikos negalią turinčių žmonių teises ir interesus gyventi šeimos aplinkoje su visuomenės ir sveikatos politikos tradicijomis?   

„Naujienų žemėlapis“. Kodėl „Islamo valstybė“ vos per kelis mėnesius tapo sunkiai įveikiama grėsme Vakarų pasauliui? Kodėl džihadistai paskelbė apie atskiros Islamo valstybės įkūrimą?

Taip pat laidoje išgirsite baleto artistą ir pedagogą Petrą Skirmantą, kuris mini kūrybinės veiklos 40-metį ir parašė knygą „Neprarastas laikas. P. S. laiškai“.

Laidą veda Giedrė Čiužaitė ir Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ spalio 10 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...