captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimas svarsto VIP pataisas

Seimas antradienį svarsto Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. Atsižvelgiant į padažnėjusias informacines atakas, Prezidentė siūlo nustatyti, kad ne mažiau kaip 90 procentų retransliuojamų televizijos programų būtų oficialiomis ES kalbomis.

Seimas antradienį svarsto Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. Atsižvelgiant į padažnėjusias informacines atakas, Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo nustatyti, kad ne mažiau kaip 90 procentų retransliuojamų televizijos programų būtų oficialiomis ES kalbomis, taip pat turėtų būti sustiprinta atsakomybė retransliuotojams už karo propagavimą, kurstymą bei raginimus kėsintis į Lietuvos nepriklausomybę.

Vilniuje vyksta kibernetinio saugumo konferencija „Security Day 2014“. Jos tema – „Kibernetinis saugumas: gintis negalima pulti“. Kurioje vietoje reikia dėti kablelį klaus informacinių technologijų  ekspertai, mokslininkai  ir valstybinių institucijų atstovai.

Šiaulių tardymo izoliatoriuje antradienį apsilankiusi Prezidentė sukritikavo teisėsaugos dažnai sankcionuojamus įtariamųjų suėmimus ir sąlygas įkalinimo įstaigose. Pasak Prezidentės, perteklinės kardomosios priemonės, neužtikrinant žmogaus teisių ir garbę bei orumą nepažeidžiančių sąlygų, Lietuvai daro gėdą.

Verslininkai sako, kad įsisavinant europinius pinigus per mažai tariamasi su verslu. Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis teigia, kad pastaraisiais metais dalis ES skiriamų lėšų buvo investuota neapgalvotai. R. Dargis tikisi, kad kai Lietuva iš ES gaus naują finansavimą, su verslininkais bus tariamasi labiau. Artimiausiems septyneriems metams Lietuva iš Bendrijos gaus beveik dvidešimt tris su puse milijardo litų.  

Ebolos virusas Europoje.

Šiandien bus paskirta Nobelio premija Fizikos srityje.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, kalbos valandėlė.

 Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Jurgita Čeponytė.

„Lietuvos diena“ spalio 7 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close