captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ekologiniame ūkyje sultys spaudžiamos visą parą

Prieš 11 metų įkurtame ukmergiškių Genovaitės ir Mindaugo Sakalauskų ūkyje, turinčiame 58 ha žemės ir savą cechą, perdirbama didžioji dalis išaugintų ekologiškų sodo ir daržo gėrybių. Šiuo metu ūkyje dviem pamainomis spaudžiamos įvairios sultys.

Prieš 11 metų įkurtame ukmergiškių Genovaitės ir Mindaugo Sakalauskų ūkyje, turinčiame 58 ha žemės ir savą cechą, perdirbama didžioji dalis išaugintų ekologiškų sodo ir daržo gėrybių. Taip siekta ūkį padaryti konkurencingą, kad kuo mažiau įtakos turėtų darbų ir pajamų sezoniškumas. Šiuo metu ūkyje dviem pamainomis spaudžiamos įvairios sultys.

Pakruojo rajono Pelaniškių žemės ūkio bendrovė jau artimiausiais metais ketina padvigubinti melžiamų karvių bandą iki 800 gyvulių. Joje nemokamai apgyvendinami buvę žemės ūkio mokyklų auklėtiniai, kitais būdais skatinami dirbti bendrovėje. Jau maždaug pusmetį keli Vabalninko ir Joniškio žemės ūkio mokyklų auklėtiniai, baigę mokslus, darbuojasi Pelaniškiuose. Kaip jiems sekasi, ką jie galvoja apie savo ateitį?

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, spalio 8 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...