captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: valdininkų klaidos brangiai kainuoja žemdirbiams

Sukruto pamario krašto žemdirbiai. Užliejamose pievose gyvulius ganantys ir pašarus jiems ruošiantys ūkininkai iš Nacionalinės mokėjimo agentūros gavo pranešimus, jog privalo grąžinti jiems 2009–2011 metais išmokėtas tiesiogines išmokas. 
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Sukruto pamario krašto žemdirbiai. Užliejamose pievose gyvulius ganantys ir pašarus jiems ruošiantys ūkininkai iš Nacionalinės mokėjimo agentūros gavo pranešimus, jog privalo grąžinti jiems 2009–2011 metais išmokėtas tiesiogines išmokas. Pasak agentūros valdininkų, lėšos jiems buvo skirtos neteisėtai, nes tos žemės buvo užmirkusios, neprižiūrimos. Kodėl toks sprendimas papiktino pamario ūkininkus?

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas spėja, kad Rusijos paskelbtas maisto embargas Europos Sąjungos šalims labiausiai gali paveikti Lietuvą. Ypač pažeidžiamas bus vaisių bei daržovių eksporto sektorius, nes trys ketvirtadaliai eksporto buvo gabenami į Rusiją. Ar Rusijai rugpjūčio pradžioje pradėjus taikyti maisto ir žemės ūkio produktų embargą Europos Sąjungos šalims, tai pajuto vaisių ir daržovių valgytojai Lietuvoje?

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, spalio 7 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close