captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vyriausybė pradėjo svarstyti 2015 metų biudžetą

Finansų ministerija siūlo kitąmet didinti tabako ir alkoholio akcizus, atsisakyti pridėtinės vertės mokesčio lengvatos šildymui, kartu įvedant lengvatinį 9 proc. PVM tarifą viešbučiams.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vyriausybė penktadienį pradėjo svarstyti 2015 metų biudžetą, kuris dėl euro įvedimo pirmą kartą yra parengtas eurais. Finansų ministerija siūlo kitąmet didinti tabako ir alkoholio akcizus, atsisakyti pridėtinės vertės mokesčio lengvatos šildymui, kartu įvedant lengvatinį 9 proc. PVM tarifą viešbučiams. Šalies fiskalinis deficitas planuojamas apie 1,2 proc. BVP, valstybės biudžeto – apie 342,4 mln. eurų – 23,2 proc. daugiau nei šiemet.

SADM pasirašius sutartis, daugiau kaip 1200 vaikų ir jaunuolių kasdien galės pasinaudoti renovuojamų ar steigiamų vaikų dienos centrų, atvirų jaunimo centrų paslaugomis. Tikslas – siekiama didinti Lietuvos rizikos grupės vaikų ir jaunimo gerovę. Tikimasi, jog įgyvendinus projektus, paslaugas gaus daugiau kaip 300 vaikų ir 960 jaunuolių.

Vyriausybėje vyksta pasitarimas dėl civilinių slėptuvių būklės šalyje. Specialistai sako, kad šiuo metu pagal slėptuvių koncepciją civiliai gyventojai neturėtų slėptis bunkeriuose, todėl apie jų trūkumą diskutuoti nereikėtų.

Šiandien Vilniuje vyksta pora svarbių tarptautinių renginių, kuriuose aptariamos sveikatos problemos: širdies ir onkologinių ligų. Kiek šiandieninė medicina padeda žmonėms, turintiems širdies nepakankamumo ir aritmijų problemų? Pokalbis su klausytojais.

Seime rengiamas sporto forumas „Sveiki, fiziškai aktyvūs, sportiškai išprusę vaikai ir jaunuoliai – moderni, ekonomiškai stipri ir saugi valstybė“. Teigiama, kad pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės ir visų suinteresuotų institucijų dėmesį į vis prastėjančią vaikų ir jaunimo sveikatos būklę.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Naujienų žemėlapis“, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja  Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ spalio 3 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close