captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kaip rengiamasi euro įvedimui žemės ūkio įmonėse?

Pasirengimu euro įvedimui žemės ūkio įmonėse dėl jų veiklos specifikos ypač susirūpinę žemės ūkio bendrovių finansininkai. Kas jiems labiausiai kelia nerimą?

Artėjantis litą pakeisiančio euro laikotarpis skatina tam iš anksto ruoštis įvairių sričių specialistus, ypač buhalterinės apskaitos darbuotojus. Pasirengimu euro įvedimui žemės ūkio įmonėse dėl jų veiklos specifikos ypač susirūpinę žemės ūkio bendrovių finansininkai. Kas jiems labiausiai kelia nerimą?

Alytaus rajono gyvenvietėse veikia 9 ugniagesių komandos. Ištisą parą pamainomis po du budintys vyrai dažniausiai yra vietos gyventojai. Jie dar turi savo ūkius, užsiima ir kokia nors kita veikla, nes kas trečią parą privalomi budėjimai leidžia suspėti ir apie namus, ir ūkiuose padirbėti. Tikriausiai ne vienas jų galėtų papasakoti apie iškvietimus į didelius gaisrus ar žolės degintojams sudrausminti, o kartais ir užklimpusią mašiną ištraukti. Kokią patirtį sukaupė, kaip gaisrininkų reikalingumą kaime pagrindžia Raitininkų seniūnijos Makniūnų ugniagesių komandos nariai Rimvydas Baranauskas ir Juozas Jegelevičius?

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, spalio 6 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...