captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: slavų tautosakos ypatumai

Jau dvyliktus metus iš eilės Tautinių bendrijų folkloro ir etnografijos centras rengia Palangoje tarptautinę vasaros stovyklą vaikams. Šiemet beveik 200 vaikų mokėsi rusų, baltarusių, ukrainiečių liaudies dainų, šokių, papročių, jiems talkino 20 pedagogų – tautosakos specialistų iš įvairių šalių.  

Jau dvyliktus metus iš eilės Tautinių bendrijų folkloro ir etnografijos centras rengia Palangoje tarptautinę vasaros stovyklą vaikams. Stovyklos pavadinimas – „Tradicija“ – atskleidžia centro darbo tikslus. Šiemet beveik 200 vaikų mokėsi rusų, baltarusių, ukrainiečių liaudies dainų, šokių, papročių, jiems talkino 20 pedagogų – tautosakos specialistų iš įvairių šalių.

Lietuvos lenkų folklorinio ansamblio „Traikotka“ atsiradimą inicijavo Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras. Kolektyvo pavadinimas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia muzikinį instrumentą tarškutį. Ansamblis atlieka įvairių Lenkijos regionų dainas ir šokius, bet pagrindinį kolektyvo repertuarą sudaro Lietuvos lenkų folkloras.

„Santara“ – rugpjūčio 31 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...