captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: bilietas į parką?

Atvykusieji il­sė­tis ar pra­mo­gau­ti į Aukš­tai­ti­jos na­cio­na­li­nį ir La­ba­no­ro, Ne­mu­no del­tos bei Pa­gra­man­čio re­gio­ni­nius par­kus jau su­si­dūrė su naujo­ve – jiems teko pirk­ti šių sau­go­mų te­ri­to­ri­jų lan­ky­to­jų bi­lie­tus. 

Nuo vasaros pradžios atvykusieji il­sė­tis ar pra­mo­gau­ti į Aukš­tai­ti­jos na­cio­na­li­nį ir La­ba­no­ro, Ne­mu­no del­tos bei Pa­gra­man­čio re­gio­ni­nius par­kus jau su­si­dūrė su nau­jo­ve – jiems teko pirk­ti šių sau­go­mų te­ri­to­ri­jų lan­ky­to­jų bi­lie­tus. Kaip tokiu būdu išlaikyti save ar bent jau surasti lėšų infrastruktūrai gerinti, svarsto ir kiti Lietuvos parkai. Taigi, ar už lankymąsi visose Lietuvos saugomose teritorijose jau netrukus reikės susimokėti?

Taip pat laidoje apie širdies ir onkologinių ligų dabartį ir gydymo naujoves, „Naujienų žemėlapio“ žvilgsnis į neramumus Honkonge, domėsimės, kokią imigrančių moterų istoriją pasakoja naujas dokumentinis filmas „Pasaulio virtuvė“, o penktadienio laidos svečias – Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos istorijos mokytojas Vaidas Pamparas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas, prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ penktadienį, spalio 3 d., nuo 06.30 val. iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...