captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vilniuje apžvelgiamos užkrečiamųjų ligų aktualijos

Vilniuje vykstančioje konferencijoje apžvelgiamos užkrečiamųjų ligų aktualijos, išryškinami veiklos prioritetai.

Vilniuje vykstančioje konferencijoje apžvelgiamos užkrečiamųjų ligų aktualijos, išryškinami veiklos prioritetai. Konferencijoje pristatytas naujas leidinys – „Sergamumo užkrečiamosiomis ligomis Lietuvoje 2013 m. apžvalga“. Atsakoma į klausimus, kiek kainuoja užkrečiamosios ligos, su kokiu gripu susidursime šiemet, kokios ligos grasina mūsų keliautojams, kokios užkrečiamos ligos dažniausiai registruojamos vaikams.

Iki penktadienio apie šešios dešimtys Kauno degalinių išjungia elektronines švieslentes, kuriose vartotojai informuojami apie degalų kainas. Taip protestuojama prieš siūlymą degalinėse esančias informacines nuorodas prilyginti reklamai ir papildomai apmokestinti verslininkus.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos prašymu socialinių pašalpų gavėjus patikrinusi Valstybinė mokesčių inspekcija tarp jų atrado nemažai turtuolių.

Ministerija VMI pateikė 250 tūkst. žmonių sąrašą, kurie 2010–2012 m. gavo vienokią ar kitokią socialinę paramą. Tūkstantis pavardžių buvo įvardytos kaip rizikingos.

Ketvirtadienį Lietuvoje minima Angelų sargų – Policijos diena.  Prezidentūroje numatomas policijos vadovybės ir apskričių vadovų susitikimas su šalies Prezidente. Policijai šiemet  beveik 7 proc. padidintas finansavimas, 2015-aisiais jį ketinama didinti dar apie 2,5 proc., sutvarkyti Vilniaus miesto policijos komisariatai, statomi bei renovuojami komisariatai kituose miestuose. Kaip jūs vertinate policijos darbą, kokie būtų jūsų konkretūs pavyzdžiai? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Lietuvos geologijos tarnyba pristato Vakarų Lietuvos geologinių lūžių žemėlapius. Jie parengti tiriant šio krašto žemės gelmių erdvinius, atsinaujinančius ir netradicinius išteklius. Žemėlapiuose pavaizduoti geologiniai lūžiai ypač svarbūs tiriant seisminius įvykius, ieškant naftos ir skalūnų.

Klaipėdos apskrityje tęsiasi pratybos „Staigus atsakas“. Jų metu siekiama atnaujinti karių ir vadų žinias bei įgūdžius taikos meto užduočių vykdymui, treniruotis ir tobulinti planavimo, vadovavimo, valdymo bei sąveikos organizavimo su valstybinės svarbos objektais ir kitomis valstybinėmis institucijomis.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai,  įvykių Ukrainoje apžvalga, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.  

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ spalio 2 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...