captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – Gruzijos smuiko virtuozė Liana Isakadzė

„Muziką teisingiausiai priima ta publika, kuri nėra ypač intelektuali. Tai ne tie klausytojai, kurie užversti žiniomis ir seka partitūras, o tie, kurie ateina klausytis tyra širdimi. Juk pati muzika yra tyraširdiška.“
Gruzijos smuiko virtuozė Liana Isakadzė.
Gruzijos smuiko virtuozė Liana Isakadzė.

„Muziką teisingiausiai priima ta publika, kuri nėra ypač intelektuali. Tai ne tie klausytojai, kurie užversti žiniomis ir seka partitūras, o tie, kurie ateina klausytis tyra širdimi. Juk pati muzika yra tyraširdiška“, – tikina energija ir idėjomis trykštanti gruzinų smuikininkė Liana Isakadzė. Pašnekovė pasidalys mintimis apie ištikimybę savo idėjoms, išsakys požiūrį į karjeros siekius ir atskleis, koks tolesnis jos įkurto „Facebooko virtuozų“ orkestro likimas.

Kaukazo kalnų viršūnės, miestų istorijas plukdančios upės, karų ir išgyvenimų pėdsakus užklojantis sniegas – visa tai lyg veidrodyje atsispindi gruzinų muzikoje. Nuo nematerialiu pasaulio kultūrinio paveldo šedevru pripažinto polifoninio giedojimo – iki gruziniško džiazo. Antrojoje laidos dalyje kviesime įsiklausyti į Gruziją.

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – spalio 3 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...