captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ar turtingas „Sprendimų ratas“ sprendimų?

Ketvirtadienį Aleksandro Stulginskio universitete atidarytoje parodoje dalyvauja apie 100 firmų, organizacijų, daug pavienių augintojų, amatininkų, tautodailininkų. Kokie sprendimai parodoje siūlomi gyvulininkystei, aplinkosaugai, miškininkystei, medžioklei?
sprendimuratas.info nuotr.
sprendimuratas.info nuotr.

Ketvirtadienį Aleksandro Stulginskio universitete atidarytoje miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų parodoje „Sprendimų ratas 2014“ dalyvauja apie 100 firmų, organizacijų, daug pavienių augintojų, amatininkų, tautodailininkų. Kokie sprendimai parodoje siūlomi gyvulininkystei, aplinkosaugai, miškininkystei, medžioklei?

Anykščių rajono bitininkų draugijos pirmininkas Albertas Žarskus bitininkyste užsiima daugiau kaip keturis dešimtmečius. Jis tvirtina, kad bitininkavimas jam daugiau pomėgis negu verslas, todėl jis noriai bendradarbiauja su mokslininkais, organizuoja seminarus, mokymus bitininkystės klausimais. Rajono bitininkų draugiją, kurioje dabar yra apie 300 narių, sudaro ne tik anykštėnai, bet ir uteniškiai, molėtiškiai, yra žmonių iš Panevėžio rajono. Valandų valandas Albertas Žarskus gali  įdomiai pasakoti apie ypatingą bičių svarbą, protą, charakterį, jų gebėjimą suprasti žmogaus kalbą.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, spalio 3 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...