captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: siūloma griežtinti socialinės paramos skyrimą

Siekiant sumažinti piktnaudžiavimą socialine parama, rengiamos įstatymo pataisos, leisiančios ne tik keliose savivaldybėse, bet ir visoje Lietuvoje pertvarkyti paramos skyrimą.

Siekiant sumažinti piktnaudžiavimą socialine parama, rengiamos įstatymo pataisos, leisiančios ne tik keliose savivaldybėse, bet ir visoje Lietuvoje pertvarkyti paramos skyrimą. Perduodant paramos skyrimą savivaldybėms neribotam laikui tikimasi sutaupyti, kaip tai pavyko padaryti eksperimente dalyvaujančioms penkioms savivaldybėms. Sugriežtintos socialinių pašalpų skyrimo tvarkos rezultatas – per pirmąjį šių metų pusmetį socialinės paramos gavėjų sumažėjo daugiau nei dešimtadaliu.

Lietuvos aplinkosaugininkai nuo liepos vidurio stebi vis labiau senkantį Nemuną. Specialistai spėja, kad upės lygis krenta dėl žmonių veiklos Baltarusijoje statomoje Gardino hidroelektrinėje. Senkantis Nemunas ne tik stabdo pramoginę ir krovinių laivybą, bet , anot aplinkosaugininkų, grasina ir didele gamtos nelaime.

Sodininkai kalba apie gerą šiemetį obuolių derlių. Ar obuoliai gerai užderėjo visoje Lietuvoje, kokios supirkimo kainos?

Taip pat laidoje – atsakymai į klausytojų klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, Suomijos ekonomikos naujienos, savaitės komentaras, laikraščių apžvalga, orų prognozė ir žinios.

Laidą veda Gabija Narušytė, Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ rugpjūčio 30 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...