captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: aplinkos teršėjams – gerokai didesnės baudos

Nuo spalio 1-osios, įsigaliojus naujai tvarkai, aplinkos teršėjai bus baudžiami gerokai didesnėmis baudomis. Minimalus žalos aplinkai dydis bus ne mažesnis nei 518 Lt.

Nuo spalio 1-osios, įsigaliojus naujai tvarkai, aplinkos teršėjai bus baudžiami gerokai didesnėmis baudomis. Nauji aplinkai padarytos žalos atlyginimo dydžių apskaičiavimo metodikos pakeitimai numato, kad minimalus žalos aplinkai dydis bus ne mažesnis nei 518 Lt.

Trečiadienį rengiama tarptautinė konferencija, skirta pirmosios atviros širdies operacijos Lietuvoje  50-mečiui.

Minint pagyvenusių žmonių dieną, Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai visoje Lietuvoje organizuoja specialius renginius,lankymus bei dovanėles savo globojamiems seneliams.

Lietuvos savivaldos skola jau perkopė 2 mlrd. litų ribą ir toliau tebeauga, o kas antrai savivaldybei jau yra apribota teisė skolintis. Kaip išbristi iš šių skolų?

Kaip įvedus eurus bus perskaičiuojamos pensijos, socialinės išmokos, stipendijos ir darbo užmokestis?

Iš „Amerikos balso archyvų“. Reportažas apie jaunųjų vokalistų konkursą, kurį rėmė Ilinojaus operos gildija. Čikagoje vykusiame konkurse pirmąją vietą laimėjo sopranas Adelė Drukteinytė. Įrašas darytas 1960 m. 

Taip pat laidoje – ekonomikos ekspertės Rūtos Vainienės komentaras, Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga. Girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – spalio 1 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close