captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: sprendimas dėl PVM lengvatos šildymui panaikinimo nepriimtas

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, jog Vyriausybė daro viską, kad šilumos kainos nedidėtų. Galutinai dėl lengvatos bus apsispręsta Seime priimant 2015 metų biudžetą.  
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, jog Vyriausybė daro viską, kad šilumos kainos nedidėtų. Galutinai dėl lengvatos bus apsispręsta Seime priimant 2015 metų biudžetą.

Prezidentė ir Generalinės prokuratūros vadovybė bei apygardų prokuratūrų vyriausieji prokurorai aptarė prokuratūros sistemos problemas ir būtinus pokyčius, siekiant efektyvesnio darbo ir didesnio visuomenės pasitikėjimo.

Lietuvos piliečiai laiko Konstitucijos egzaminą.

Nevyriausybininkai teigia, jog siekiant pertvarkyti vaikų globos sistemą reikia prevenciškai dirbti su šeimomis, skirti ypatingą dėmesį nėščiosioms bei keisti visuomenės nuomonę apie vaikų globą. Pasak jų, sėkmingą pertvarką užtikrintų vyriausybinio ir nevyriausybinio sektorių bendradarbiavimas. Tai buvo aptarta spaudos konferencijoje „Kokios pertvarkos reikia Vaikų globos namams?“.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nesitiki, kad šiandien bus panaikinta dalis ekonominių sankcijų Rusijai. ES šalių ambasadoriai Briuselyje aptaria padėtį Rytų Ukrainoje ir kaip yra laikomasi taikos susitarimo.

Kitąmet ketinama beveik dvigubai padidinti jaunuolių priėmimą į bazinius karinius mokymus. Jei jų nesusirinktų savanoriškai, kariuomenės vadas neatmeta galimybės siūlyti politikams grąžinti šauktinius.

Europos Sąjungos sveikatos ir maisto saugos komisaru siūlomas Vytenis Andriukaitis žada raginti pajėgiausias ES šalis daugiau investuoti į sveikatos apsaugą. Tapęs eurokomisaru jis žada dirbti ties tabako ir sveikatos apsaugos be sienų direktyvomis ir GMO reglamentavimu.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, rubrika „Mokslo vardai“.

Laidos vedėja  Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 30 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close