captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: naudotos žemės ūkio technikos pirkimas nemažėja

Ankstesni tvirtinimai apie trumpalaikį naudotos žemės ūkio technikos pardavimo verslo amžių Lietuvoje nesipildo. Pvz., pernai iš užsienio nupirkti naudoti traktoriai sudaro apie 70 proc. visų įsigytų.

Ankstesni tvirtinimai apie trumpalaikį naudotos žemės ūkio technikos pardavimo verslo amžių Lietuvoje nesipildo. Pvz., pernai iš užsienio nupirkti naudoti traktoriai sudaro apie 70 proc. visų įsigytų. Analogiška padėtis ir su javų kombainais. Tai ne tik faktai, bet ir tendencija, teikianti gražių vilčių išsaugojusiems tokios technikos pardavimo verslą.

Visais laikais valstybių ekonomikai buvo svarbu, kad jų gyventojai pirktų kuo daugiau vietinės gamybos maisto produktų. Tai Lietuvoje ypač aktualiau dabar, kai galioja Rusijos paskelbtas embargas pieno, mėsos, kitiems maisto produktams ir jo žaliavai. Kokiems maisto produktams – vietiniams ar įvežamiems – pirmenybę teikia vilniečiai?

Apsilankius Ignalinos rajone, Strigailiškio kaime, jau maždaug dešimtmetį visuomeniniais pagrindais veikiančiame Žuvininkystės muziejuje, galima pamatyti ne tik daug įvairių laikų žvejybos priemonių, bet ir nemažai sužinoti apie žuvivaisą, žuvų išteklius ežeruose seniau ir dabar.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, rugsėjo 30 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...