captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: mažos šeimos verslo įmonės dideli darbai

Šeimos verslo įmonė „Linkuvos mėsa“ jau kelerius metus priklauso 3 proc. šalies įmonių, kurios laiku atsiskaito, neturi skolų. Net ir dabar, kai daugelis mėsos perdirbimo bendrovių dėl Rusijos embargo skaičiuoja didelius nuostolius, linkuviškių verslas eina įprasta vaga.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Pakruojo rajone ilgiau kaip dešimtmetį veikianti  šeimos verslo įmonė „Linkuvos mėsa“ jau kelerius metus priklauso 3 proc. šalies įmonių, kurios laiku atsiskaito, neturi skolų. Net ir dabar, kai daugelis mėsos perdirbimo bendrovių dėl Rusijos embargo skaičiuoja didelius nuostolius, linkuviškių verslas eina įprasta vaga.

Ketvirtadienį Sodininkystės ir daržininkystės institute, Babtuose, buvo surengtas Visuotinis Lietuvos sodininkų draugijos susirinkimas. Ši nevyriausybinė organizacija gyvuoja jau ilgiau kaip pusšimtį metų, vienija apie 1800 sodininkų bendrijų, daugiau kaip 200 tūkst. mėgėjų. Susirinkime nuspręsta nuo draugijos atsieti Vilniaus susivienijimą „Sodai“, jungiantį penkių rajonų sodininkus mėgėjus, o vietoje sėkmingai 23-ejus metus Lietuvos sodininkų draugijai vadovavusio Vladislovo Butkevičiaus buvo išrinktas naujas draugijos vadovas Aloyzas Burba.

Dažnas miesto ir kaimo žmogus laiko mielus bei naudingus gyvūnėlius – kates. Tačiau retas žino, kad maždaug pusė kačių, ypač benamių, gali būti užsikrėtusios herpes virusu. Dėl šios ligos gali žūti iki trečdalio mažų kačiukų. Kaip ją gydyti? Ar katės herpes virusu gali užkrėsti žmones?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, rugsėjo 29 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...