captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 50-metį švenčiantis aktorius Darius Meškauskas

„Norėčiau palinkėti sau, kad vidumi nepasenčiau – neprarasčiau noro, motyvacijos, kūrybos džiaugsmo – to mokau ir savo studentus ir jie man padeda. Visa kita yra ateinamas dalykas, atsiras savaime, jeigu išliks šita esmė.“
Aktorius Darius Meškauskas. DELFI nuotr.
Aktorius Darius Meškauskas. DELFI nuotr.

„Norėčiau palinkėti sau, kad vidumi nepasenčiau – neprarasčiau noro, motyvacijos, kūrybos džiaugsmo – to mokau ir savo studentus ir jie man padeda. Visa kita yra ateinamas dalykas, atsiras savaime, jeigu išliks šita esmė“, – teigia jubiliejų pasitinkantis Klaipėdos dramos teatro aktorius Darius Meškauskas.

„Johannas Nepomukas Hummelis buvo vunderkindas, Mozarto mokinys, Beethoveno draugas, o tam tikra prasme ir varžovas. Savo kūryba Vienos klasikus jis susiejo su romantikais – Schumannu, Mendelssohnu, Chopinu. Mūsų atliekamas jo smuiko, fortepijono ir orkestro koncertas pasižymi šviesa, optimizmu, humoru“, – vieną iš Lietuvos nacionalinės filharmonijos 74-ojo sezono pradžios koncerto akcentų išskiria garsi pianistė Mūza Rubackytė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Nemunas“, „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“ ir  „Literatūra ir menas“.

„Kariniu požiūriu tai buvo išties grakšti pergalė, nes Maskvos kariuomenė buvo daug didesnė (istorikai pateikia įvairius skaičius, bet bet kuriuo atveju priešų buvo tris kartus daugiau), todėl norint laimėti reikėjo panaudoti sumanų karinį manevrą. Ir jis buvo panaudotas“, – Oršos pergalės reikšmę pabrėžia karo istorikas Karolis Zikaras.

„Norėčiau palinkėti sau, kad vidumi nepasenčiau – neprarasčiau noro, motyvacijos, kūrybos džiaugsmo – to mokau ir savo studentus ir jie man padeda. Visa kita yra ateinamas dalykas, atsiras savaime, jeigu išliks šita esmė“, – teigia Klaipėdos dramos teatro aktorius Darius Meškauskas. Pokalbis su aktoriumi apie tikruosius mokytojus, (ne)dėkingą aktoriaus profesiją, pedagoginę veiklą ir scenos demonus.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 26 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...